Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz wygrali rozegrany w Warszawie I turniej sportowego tańca towarzyskiego z cyklu Grand Prix Mazowsza. Nasi tancerze stanęli na najwyższym podium zawodów w stylu standardowym. Również w tańcach latynoamerykańskich podopieczni Tomasza Miękusa stanęli na podium zdobywając III miejsce.
W tych samych zawodach kolejne dwa duety TICO wystąpiły w finałach. W rywalizacji par do 13 roku życia na IV miejscu sklasyfikowani zostali Mateusz Jakubczyk – Klaudia Bryks, a w rywalizacji par 14-, 15-letnich na tej samej pozycji uplasowali się Maciej Kołodziejczyk – Marta Dukat.


















