Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

NOWY SEZON 23/24

Wybierz swoje zajęcia i dołącz do nas już dziś!WAKACJE 2023NOWY SEZON 22/23GOTOWI?

Nowy sezon w TICO zbliża się wielkimi krokami! Już za chwilę zajęcia z tańca, fitnessu i sztuk walki, ponownie rozgrzeją parkiet na naszych salach. Gotowi na nowe rozdanie? My właśnie ustawiamy się w blokach startowych – 5 września już bliskoBOOM!

Sezon 21/22 w naszym klubie jeszcze nie dobiegł końca, a my już wystartowaliśmy z przygotowaniami do NOWEGO!


Dziś prezentujemy Wam naszą młodzieżową grupę HIP-HOP i jej nowy LOOK. W takim właśnie wydaniu prezentować będziemy się w nadchodzącym sezonie 2022/2023, który w TICO wystartuje 5 września!

Spokojnie, spokojnie! Dzięki wsparciu cudownych partnerów w nowe wdzianka ubierzemy cały rozskakany skład – nie tylko cztery osoby. Odlotowe stroje już czekają na pierwsze pokazy i występy. Za pomoc w realizacji naszego pomysłu z całego serca dziękujemy partnerom i sponsorom:
– Panu Burmistrzowi Opoczna Dariuszowi Kosno
–  Gminie Opoczno
– Panu Marcinowi Nowakowskiemu – Oknonet
– Panu Piotrowi Widulińskiemu – Z.U.H. Las, Dom, Ogród
–  Zmianie Klimatu OpocznoNA RINGU

Puchar Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w Boksie już za nami.

Pod czujnym okiem Opoczyńskiego Pegaza przeprowadzono 22 pojedynki zarówno mężczyzn jak i kobiet. Tego dnia nikt nie zamierzał zejść z ringu pokonany, każdy walczył do ostatniego tchu przez co zawody były tak bardzo emocjonujące a poziom pojedynków był naprawdę wysoki.

Nasi tancerze nie stoczyli wprawdzie żadnej walki, ale na ringu nie mogło nas zabraknąć! Za zaproszenie na to niezwykłe, sportowe wydarzenie dziękujemy równie niezwykłej parze – Pani Dorocie i Panu Adamowi Pokusie. Podziękowania kierujemy również do naszych partnerów, którzy wsparli przygotowania do tego niezwykłego show. Słowa uznania kierujemy do:
– Pana Burmistrza Opoczna Dariusza Kosno
– Gminy Opoczno

– Pana Marcina Nowakowskiego – Oknonet
– Pana Piotra Widulińskiego – Z.U.H. Las, Dom, Ogród
– Zmiany Klimatu Opoczno
Dziękujemy za okazaną pomoc

Ps. To dopiero początek naszej współpracy z KSW KO Opoczno! Już jesienią ten opoczyński klub będzie gospodarzem kolejnych zawodów na których również będziecie mogli nas zobaczyć.


<< archiwum
Zapisz sie

Nasi partnerzy: