Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

TICO w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, tancerze Studia Tańca TICO Opoczno, zakwalifikowali się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Federacji Tańca Sportowego Dzieci Starszych odbywających się w Kaliszu. Ostatecznie reprezentanci Opoczna zostali sklasyfikowani na 24 miejscu w stylu latynoamerykańskim , pozostawiając w pokonanym polu 18 par z całej Polski. W tańcach standardowych Krzysztof i Ola uplasowali się na 27 miejscu.
Zgodnie z regulaminem tancerze TICO startowali w kategorii OPEN par 10-, 11-letnich, rywalizując na parkiecie z bardziej doświadczonymi parami, posiadającymi już klasę taneczną C.
Przypomnijmy, że Krzysztof i Ola dopiero od 3 października br. tańczą w klasie tanecznej D, a swoją przygodę ze sportowym tańcem towarzyskim rozpoczęli w marcu br. startując w klasie E.
Krzysztof Kołodziejczyk niedawno skończył 10 lat, jest uczniem Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie. Na co dzień mieszka w Mroczkowie Gościnnym. Ola Piekarz jest starsza od swojego partnera o rok. Mieszka w Kozeninie, gdzie uczęszcza do miejscowej szkoły podstawowej.
Awans do grona 24 najlepszych par Polski jest ogromnym sukcesem tej bardzo uzdolnionej i pracowitej pary. Trenerem prowadzącym ćwierćfinalistów Mistrzostw Polski jest Tomasz Miękus.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: