Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

Tańczyli w Łowiczu

2 kwietnia tancerze TICO rywalizowali w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, w którym wystartowało ponad 140 tanecznych duetów z 44 klubów.
W klasie D, w kategorii wiekowej 12 – 13 lat II miejsce w kombinacji ośmiu tańców wywalczyli Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, a w rywalizacji par powyżej 15 roku życia II miejsce przypadło Arturowi Kwapisowi i Marlenie Stanek.
W grupie par powyżej 15 roku życia w klasie E na V miejscu sklasyfikowani zostali Hubert Nieradkiewicz i Patrycja Szczypińska.
Bardzo dobrze spisał się kolejny duet TICO. Bartłomiej Chomicz i Katarzyna Lewocha ukończyli zawody na VII miejscu w rywalizacji 14-, 15-latków posiadających klasę E.
Wszystkich zainteresowanych nauką tańca towarzyskiego zapraszamy na zajęcia taneczne do nowych grup: dzieci i młodzież w poniedziałki i piątki o godz. 18.30; dorośli we wtorki o godz. 20.00. Natomiast wszystkie panie pragnące poznać tajniki tańca, ale niekoniecznie z partnerem zapraszamy na specjalne zajęcia Latino Solo, które odbywają się w każdą środę od godziny 20.00.
Treningi i zajęcia Studia Tańca TICO odbywają się w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie ul. Partyzantów 1a. Szczegółowe informacje pod numerami tel. 665  319 985 lub 697 087 511.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: