Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

Wygrana Mateusza i Klaudii

Mateusz Jakubczyk i Klaudia Bryks wygrali og贸lnopolski turniej sportowego ta艅ca towarzyskiego, rozegrany 27 maja w R臋dzinach ko艂o Cz臋stochowy. W drodze do najwy偶szego stopnia na podium Mateusz i Klaudia pokonali w 艂膮cznej punktacji o艣miu ta艅c贸w 11 innych duet贸w m.in. z Wroc艂awia, Opola, Krakowa i 艁odzi.
Bardzo dobrze w R臋dzinach spisa艂y kolejne dwie pary TICO, zajmuj膮c IV miejsca w kategorii wiekowej powy偶ej 15 roku 偶ycia. Tu偶 za podium uko艅czyli rywalizacj臋 Artur Kwapis i Marlena Stanek, startuj膮cy w stylu standardowym w klasie C oraz Piotr Mazur i Klaudia Pietrzyk, kt贸rzy wyst膮pili w klasie E, w 艂膮cznej punktacji 8 ta艅c贸w.
Podczas gdy tancerze z grupy sportowej TICO rywalizowali w R臋dzinach, ich m艂odsi koledzy i kole偶anki wyst膮pili w Kielcach na dzieci臋cym turnieju ta艅ca towarzyskiego.
W grupie Pierwszy Taneczny Krok, w kategorii wiekowej do 8 roku 偶ycia, na II miejscu uko艅czyli zawody Krzysztof Paduch i Daria Knop. W kategorii START, w grupie do 8 roku 偶ycia, na III miejscu sklasyfikowani zostali Kacper Mastalerz i Anna Wr贸blewska. Tu偶 za podium, na IV miejscu, uplasowali si臋 Filip Wo艂ek i Wiktoria Wo藕niak.
W grupie tancerzy do 13 roku 偶ycia na IV miejscy sklasyfikowani zostali Konrad Wo藕niak i Monika Pietrzyk. Na VI miejscu uko艅czyli rywalizacj臋 Maciej Ciesielski i Klaudia Klata.