Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

GWIAZDA YOU CAN DANCE – TRENEREM NA OBOZIE TICO

Miło nam poinformować, ze do grona tegorocznych instruktorów
wakacyjnego Obozu Tanecznego TICO – Gołoborze 2015
dołączył Piotr Jeznach – finalista 4 edycji programu
„You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” !!

Piotr poprowadzi specjalne warsztaty taneczne z technik jazz oraz
modern! Jeśli Ty też chcesz trenować pod okiem finalisty YCD dołącz
do nas!! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA CZEKAJĄ
Info pod nr tel. 665-319-985
lub na stronie www.centrumtico.pl 

piotr 1

Piotr „Piter” Jeznach – urodzony w Warszawie. Wychowany w Mońkach.
To właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki taneczne – najpierw w tańcu towarzyskim, potem nowoczesnym (tańczył w grupie przy Monieckim Ośrodku Kultury). Dopiero w klasie maturalnej (w 2007r.) zaczął regularnie chodzić do Studio Tańca Fair Play w Białymstoku, gdzie poznawał tajniki hip-hop’u i new age’u. W grudniu 2007 roku został członkiem grupy Fair Play Kwadrat. Od tamtej pory zdobywał wiele nagród na prestiżowych zawodach w kategorii formacje, takich jak Rytm Ulicy w Pile czy Wirująca Strefa w Łomży.
Szkolił się u najlepszych instruktorów w renomowanych szkołach tańca w Los Angeles, m. in. Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex i The Edge (w 2008r.) W 2009 roku dostał się do finałowej 16-stki 4 edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”, gdzie doszedł do półfinału.
Brał udział w spektaklu Jarosława Stańka – Metropolish w 2010 r. wraz z grupą Fair Play Crew w ramach akcji Wschodzący Białystok oraz w spektaklu „Magiczny Sklep z Zabawkami” w warszawskim teatrze Palladium.
W 2011 roku ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w technice tańca jazzowego.
Prócz new age’u i jego stylów pochodnych aktywnie rozwija się w technice tańca klasycznego i współczesnego, co czyni go bardzo wszechstronnym tancerzem.
W 2012 roku dołączył do warszawskiej ekipy tanecznej Belong To Beat, z którą to doszedł do półfinału programu „Got To Dance – Tylko Taniec!”.
Tworzył choreografie wystawiane m.in. w Teatrze Żydowskim, Teatrze Muzycznym Roma i wielu Festiwalach Tanecznych oraz innych imprezach kulturalnych (m.in. Opole ’11, Eska – Hity na czasie ’11). Pracował jako choreograf tanecznego pokazu firmy Adidas oraz Asics.
Piotrek jest otwarty i bardzo pracowity. W tańcu charakteryzuje go perfekcyjność, a w choreografiach płynność ruchu.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: