Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

CO ZA WARSZTATY !!

W niedzielę 18 marca w Centrum TICO odbyły się wyjątkowe warsztaty Dance Workshop. Gościem specjalnym była genialny Patryk Rożniecki! Finalista II edycji programu You Can Dance poprowadził zakręcone lekcje z Hip Hopu dla grupy młodzieżowej oraz High Heels/Taniec na szpilka dla Kobiet. Było odlotowo!

To nie ostatnie spotkanie TICO z Patrykiem. Ten utalentowany trener i tancerz powróci na kolejne warsztaty! Bądźcie czujni 😀 😀 😀

Patryk Rożniecki – choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in.Ramona Ray, Asia Ash, Pinawella, Feel, Beata BB Fesser oraz Sorry Boys.
W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: