Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

SHOW JAKIEGO NIE BYŁO

Przy pełniej widowni w Miejskim Domu Kultury w Opocznie wystawione zostało widowisko wokalno – taneczne pn. „Kocham musicale”, które powstało we współpracy Studia Piosenki TON i Centrum Tańca i Ruchu TICO.

Młodzi artyści wzięli na warsztat najpiękniejsze piosenki z najpopularniejszych światowych musicali prezentując je w wersjach polskich. Niecodzienne aranżacje znanych i lubianych utworów wzbogacone zostały nietuzinkową choreografią. Gospodarzami wydarzenia byli: Izabela Lisowska, trener wokalny Studia Piosenki TON i Tomasz Miękus, właściciel oraz choreograf Centrum Tańca i Ruchu TICO.

Każdy kto odpowiedział na zaproszenie MDK mógł usłyszeć największe musicalowe przeboje. Na scenie królowały m.in. utwory z takich musicali jak: „Mamma Mia”, „High School Musical”, „Grease”, czy „Piloci”. Prawdziwą wisienką na torcie był finał i wykonanie przeboju pt. „Słoneczne idą dni” z musicalu „La La Land”. Widowisko zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności. Będąca pod wrażeniem tego co działo się na scenie widownia poprosiła o występ na bis. Przegapiliście nasze show? Spokojnie! We wrześniu zagramy jeszcze raz. Bądźcie czujni!


Zapisz sie

Nasi partnerzy: