Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

UWAGA – WAŻNA INFORMACJA

Tancerze, Fighterzy, Fitmaniacy, drodzy Rodzice i wszyscy członkowie naszej cudownej rodziny TICO

Koronawirus zaczął wpływać na nasze życia i plany znacznie szybciej i intensywniej, niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Mamy ten przywilej, ale teraz także to nieszczęście, pracować na pograniczu obszarów sportu i kultury, które to wpływ masowego odwoływania wydarzeń odczują bardzo mocno.

Podjęcie decyzji o zawieszeniu zajęć jest dla nas przeogromnym bólem. Wiemy, że wielu z Was nie wyobraża sobie tygodnia, a nawet dnia bez treningu w TICO. Czujemy jednak, że mamy wobec Was ten obywatelski obowiązek, aby zawiesić działanie Centrum na najbliższy czas.

ZAJECIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Od czwartku – 12.03.20, wszystkie zajęcia taneczne, akrobatyczne oraz sztuk walki są wstrzymane do odwołania. Mamy nadzieję i głęboką wiarę, że za dwa tygodnie damy radę wrócić na salę treningową, by móc spotkać się z Wami wszystkimi na ulubionych zajęciach. Będziemy monitorować sytuację w Opocznie i w kraju, a gdy podejmiemy decyzję o powrocie zajęć, natychmiast dostaniecie od nas taką informację. Na najbliższy czas Wasze karnety zostają zamrożone, a wszystkie odwołane zajęcia odbędą się w dodatkowym terminie. Dziękujemy Wam za zrozumienie i trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej zobaczyć się z Wami na sali!

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
Wszystkie zajęcia fitness dla osób dorosłych odbywać się będą w Centrum do najbliższego piątku według standardowego grafiku. O dalszym planie pracy tej sekcji poinformujemy w niedzielę.

Trenerzy Centrum TICO


Zapisz sie

Nasi partnerzy: