Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

„Weekend pod okiem Mistrzów”

Tego jeszcze w Opocznie nie było. Jednego dnia i w jednym miejscu odbyły się warsztaty taneczne poprowadzone przez zawodowych mistrzów z dwóch różnych gatunków tanecznych.
Na jednej sali odbywały się zajęcia pod okiem Piotra Kiszki aktualnego Mistrza Polski w salsie, a na drugiej, pod okiem Agnieszki Staniec Mistrzyni Świata w disco-dance, trenowali członkowie zespołu tańca nowoczesnego.
Zajęcia z tańca nowoczesnego odbywały się trzech grupach wiekowych. Najmłodsi tancerze mieli po 7 lat. W drugiej grupie ćwiczyły dzieci starsze, a w zajęciach najstarszej grupy udział wzięli uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także studenci.
W czasie gdy miłośnicy tańca nowoczesnego wykonywali arabeski, kręcili piruety i ćwiczyli fragmenty układów hip-hopowych, uczestnicy warsztatów z tańca towarzyskiego poznawali tajniki techniki tanecznej w sambie i rumbie.
Taneczny „Weekend pod okiem Mistrzów” odbywał się w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Uczestnikami zajęć mogli być nie tylko członkowie Klubu, ale również osoby nie uczęszczające na zajęcia do TICO. Tym bardziej cieszy fakt, że z okazji tej skorzystało kilka osób, nie będących uczestnikami stałych zajęć sekcji tańca nowoczesnego i Klubu Tańca Towarzyskiego.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: