Centrum taca i Ruchu TICO

Szkola tanca

Szkoła Tańca

Akademia Sztuk Walki

Akademia Sztuk Walki


Facebook

Facebook

Akceptujemy karty:

Na tanecznych parkietach

11 grudnia pary taneczne TICO wystartowały w VIII Mistrzostwach Miłośników Tańca Towarzyskiego rozgrywanych w Węglowicach koło Kłobucka.
W kategorii 10-, 11-latków na drugim stopniu podium stanęli Maciej Olszewski – Aleksandra Dukat. Kolejne miejsca w tej grupie wytańczyli: III Wiktor Sobczyk – Justyna Krauze, IV Mateusz Jakubczyk i Patrycja Kowalska, V Mateusz Ciupa – Julia Cuper. W rywalizacji par 12-, 13-letnich w kategorii OPEN na II miejscu sklasyfikowani zostali Arkadiusz Fornal i Alicja Fornal.
12 grudnia nasi tancerze startowali na turniejach w Krakowie i w Sulejówku.
Na rozgrywanym w Sulejówku turnieju o puchar burmistrza Ursynowa V miejsce w kategorii 10 – 11, w klasie D wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk – Aleksandra Piekarz. Na VI miejscu ukończyli zawody Maciej Kołodziejczyk – Marta Dukat, występujący w klasie E par 12-, 13-letnich.
Natomiast w Krakowie na Ogólnopolskim Gwiazdkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Pluszowego Misia” zadebiutowali w klasie E Bartłomiej Chomicz – Katarzyna Lewocha. Opocznianie w swym pierwszym występie w grupie sportowej sklasyfikowani zostali na 12 miejscu.


Zapisz sie

Nasi partnerzy: